GROENE WEGEN – SAMEN WERKEN NAAR HET HAPPY 2050 SCENARIO

BABETTE IN GESPREK MET ERNO HANNINK – Erno is businesscoach die, naast zijn coaching, ook al jaren een podcast maakt voor ondernemers: De Erno Hannink Show. Babette was te gast in de – maar liefst – 319e aflevering.

Vanuit het perspectief van ondernemers gaan Babette en Erno in gesprek. Hoe ziet ondernemen eruit als je bij wilt dragen aan een #happy2050? Wat is de rol van ons als consument, als werkgever en -nemer, als zelfstandig ondernemer, als burger, als bedrijfsleven, als overheid? Wat zijn de voordelen van eco-positief ondernemen en meewerken aan een veilige, gelukkige toekomst? Tipje van de sluier: je doet het keihard voor jezelf!

Heb jij al eens stil gestaan bij jouw kansen om je slagkracht optimaal in te zetten voor een mooie toekomst?

Benieuwd naar deze en andere afleveringen van de Erno Hannink Show? Check zijn website!

Babette Porcelijn was te gast bij de Erno Hannink Show, een podcast voor ondernemers. Zij bespraken hoe ondernemen eruit zou zien als je bij wilt dragen aan een #happy2050.